Oray Mekanik , 1999 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

İstanbul Alemdağ’da yer alan 1500m² alana sahip üretim tesislerinde günlük 1500m² imalat hacmi ile 16 yılı aşkın süredir, üretim yapmaya devam etmektedir.

Taahhüt sektörünün önemli firmalarından biri olan Oray Mekanik ulusal ve uluslararası bir çok projesini başarı ile tamamlamış ve teslim etmiştir.

Türkmenistan’da  gerçekleştirdiği 4 büyük proje ile adından sözettirmiştir.Türkmenistan, KKTC, Azerbaycan, Makedonya ve Irak ihracatları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Zengin Hava Kanalı Ürün Yelpazesine Sahip Türkiye’de Tek Firma Özelliğini Taşımaktadır.

Spıro System Contalı Hava Kanalları, Türkiye’de İlk ve Tek , Spıro System Oval Kesitli Kanallarını , Üretimini Gerçekleştirmektedir

Kurulduğu günden, günümüze gelene dek her zaman sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından olan Oray Mekanik AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir.Bu çalışmaların meyvesini 2013 yılına kadar ithalatı yapılan Pres Hava Kanalı Fittingslerinin yerli üretimini yapmaya başlayarak almıştır.

Yeni ürünlerimiz ile planlama çalışmalarımıza devam ederek. 70’e  yakın çalışanımız ile Türkiye’nin sektörde öncü firması olmaya fevam etmektedir.

 Oray Mekanik Değişmez Prensipleri ;

Daima Kaliteli Hizmet Zamanında Teslim ve Uygun Fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Oray Mekanik :

Bugün ve gelecekte de en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.